top of page

Театральна гра

close-up-of-hand-holding-clapper-board-in-front-of-girl-holding-scripts.jpg

12 причин віддати дитину до дитячої театральної студії.

 

1. Театральна студія – шлях до впевненості.

Заняття акторською майстерністю – це шлях не лише до успіху на сцені, а й у житті, впевненості у своїх силах. У театральній студії розвивається впевненість у собі і з'являється розуміння, що ти не гірший і не кращий за інших. Ти просто гідний!

 

2. Розвиток особистості.

Заняття на театральних курсах для дітей покажуть, як багатогранна дитина та її можливості. Корисно в цьому розібратися, щоби зрозуміти себе.

 

3. Ролі, спектаклі та нові можливості.

Театральна студія – це і шлях до співпереживання. Володіння прийомами акторської майстерності дасть уміння та бажання розуміти іншу людину.  простодушного), дитина навчиться співпереживати. А це важливо задля створення повноцінної дорослої особистості.

 

4. Зростання самооцінки.

Не всі можуть стати і сказати те, що вважають важливим. Під час простих і веселих занять сценічного мовлення вашу дитину почують і обов'язково їй дадуть відповідь. Як результат – з'явиться впевненість у собі.

5. Спілкування та нові друзі.

Підліток на уроках акторської майстерності навчиться вмінню та потреби спілкуватися «очі в очі», долаючи бажання відвести погляд. Ця навичка допомагає в житті розуміти та цінувати себе.

 

6. Уважність та концентрація.

Так важко і так необхідно навчитися зосереджувати увагу на собі, на ділі, на іншому. Акторська професія без цього неможлива. Ваша дитина навчиться керувати своєю довільною увагою та спрямовувати її в потрібну точку.

 

7. Гра та творче мислення.

Важливо продовжити у житті ігрове існування - спосіб розуміння світу, закладений у кожній дитині. Це основний метод навчання у акторському ремеслі. Але там він виражений найповніше. І ще ми працюватимемо над образним мисленням.

 

8. Фізичне розкріпачення.

Звісно, ​​зняти всі затискачі на уроках акторської майстерності неможливо. Але все ж таки «подружитися» зі своїм тілом — вийде.

 

9. Індивідуальність.

По-перше, після навчання в театральній студії дитина зможе грамотно доводити свою точку зору і проявляти свою індивідуальність, а по-друге, ваша дитина чутиме і навчиться цінувати іншу точку зору. І це ще цікавіше!

 

10. Мова, поставлений голос, дикція.

Поліпшиться дикція, з'являться навички керування своїм диханням, голос здобуде «опору» та «польотність». Постійне тренування промови, промовляння нескладних скоромовок і чистомовок зроблять свою справу вже через кілька занять. Тепер ви точно зможете розбирати все, що сказала ваша дитина, навіть якщо вона «бурчить» у дальньому кутку кімнати.

 

11. Текст – це легко!

Вміння аналізувати текст, розмірковувати та розглядати прочитане під різними кутами зору. Виявляється, цікаво, що думали та відчували Пушкін, Хармс та Льюїс Керрол. Можна потренуватися у відстоюванні своєї точки зору та пошуку аргументів.

 

12. З гумором та посмішкою!

Головне – випробувати радість творчості. І навчитися радіти! А це шлях до життєвого успіху.

bottom of page