Театральна гра

12 причин віддати дитину до дитячої театральної студії.
1. Театральна студія – шлях до впевненості.
Заняття акторською майстерністю – це шлях не лише до успіху на сцені, а й у житті, впевненості у своїх силах. У театральній студії розвивається впевненість у собі і з'являється розуміння, що ти не гірший і не кращий за інших. Ти просто гідний!
2. Розвиток особистості.
Заняття на театральних курсах для дітей покажуть, як багатогранна дитина та її можливості. Корисно в цьому розібратися, щоби зрозуміти себе.
3. Ролі, спектаклі та нові можливості.
Театральна студія – це і шлях до співпереживання. Володіння прийомами акторської майстерності дасть уміння та бажання розуміти іншу людину. простодушного), дитина навчиться співпереживати. А це важливо задля створення повноцінної дорослої особистості.
4. Зростання самооцінки.
Не всі можуть стати і сказати те, що вважають важливим. Під час простих і веселих занять сценічного мовлення вашу дитину почують і обов'язково їй дадуть відповідь. Як результат – з'явиться впевненість у собі.
5. Спілкування та нові друзі.
Підліток на уроках акторської майстерності навчиться вмінню та потреби спілкуватися «очі в очі», долаючи бажання відвести погляд. Ця навичка допомагає в житті розуміти та цінувати себе.
6. Уважність та концентрація.
Так важко і так необхідно навчитися зосереджувати увагу на собі, на ділі, на іншому. Акторська професія без цього неможлива. Ваша дитина навчиться керувати своєю довільною увагою та спрямовувати її в потрібну точку.
7. Гра та творче мислення.
Важливо продовжити у житті ігрове існування - спосіб розуміння світу, закладений у кожній дитині. Це основний метод навчання у акторському ремеслі. Але там він виражений найповніше. І ще ми працюватимемо над образним мисленням.
8. Фізичне розкріпачення.
Звісно, зняти всі затискачі на уроках акторської майстерності неможливо. Але все ж таки «подружитися» зі своїм тілом — вийде.
9. Індивідуальність.
По-перше, після навчання в театральній студії дитина зможе грамотно доводити свою точку зору і проявляти свою індивідуальність, а по-друге, ваша дитина чутиме і навчиться цінувати іншу точку зору. І це ще цікавіше!
10. Мова, поставлений голос, дикція.
Поліпшиться дикція, з'являться навички керування своїм диханням, голос здобуде «опору» та «польотність». Постійне тренування промови, промовляння нескладних скоромовок і чистомовок зроблять свою справу вже через кілька занять. Тепер ви точно зможете розбирати все, що сказала ваша дитина, навіть якщо вона «бурчить» у дальньому кутку кімнати.
11. Текст – це легко!
Вміння аналізувати текст, розмірковувати та розглядати прочитане під різними кутами зору. Виявляється, цікаво, що думали та відчували Пушкін, Хармс та Льюїс Керрол. Можна потренуватися у відстоюванні своєї точки зору та пошуку аргументів.
12. З гумором та посмішкою!
Головне – випробувати радість творчості. І навчитися радіти! А це шлях до життєвого успіху.