top of page

Хореографія

group-of-dancer-kids.jpg

Урок з хореографії являє собою інтеграцію всіх танцювальних напрямків. Окрім цього, на уроці хореографії у школі присутній увесь клас без урахувань здібностей дітей, і все це в умовах обмеженого якісного часу (40-45 хвилин один раз протягом тижня).

Умови роботи у школі вимагають своєрідної методики викладання, оскільки учням, які не мають особливих танцювальних здібностей в умовах обмеженого часу, необхідно допомогти засвоїти відповідний комплекс рухів, зрозуміти їх образність і логіку виконання.

Послідовність завдань повинна бути такою, щоб кожен новий рух накладався на попередній, логічно розвиваючи його і таким чином створюючи підґрунтя для наступного танцювального малюнку. Логіка процесу вивчення танцю полягає у тому, щоб незручні рухи стали зручними, зручні – звичними, а звичні рухи виконувались легко і гармонійно.

 

Правильне формування рухової сфери дитини є фундаментом для гармонійного розвитку особи, для розкриття і виявлення потенційних можливостей кожної людини, її здібностей і талантів.

 

Заняття хореографією відкривають для цього нові можливості, зокрема у поєднанні системи занять зі спеціально підібраними комплексами вправ, елементами ігор, відповідним одягом (формою для занять), музичним супроводом і зручним залом. Тобто всім тим, що особливо привабливе для дітей. 

bottom of page