top of page

Офлайн навчання

Якщо Ви віддаєте перевагу традиційній формі навчання, наш Ліцей пропонує офлайн навчання, яке забезпечує особистий контакт з викладачами та спільнотою учнів. 

Офлайн школа Київ

Комфорт

Комфортні умови для навчання в класах з сучасним обладнанням та інтерактивними дошками. 

Невелика кількість дітей дає можливість результативно працювати з кожним учнем.

medium-shot-little-kids-studying-bible.jpg

Комунікація

Є невід'ємною частиною освітнього процесу. У нашій школі ми приділяємо велику увагу взаємодії між дітьми та вчителем. Навчаючись спілкуватися і висловлювати свою думку вільно, учні набувають навичок ефективної комунікації.

group-of-kids-spending-time-after-school-together.jpg

Виховуємо особистість

Наші вчителі займаються вихованням особистості, навчають учнів працювати в команді, розвивають креативність та інноваційність. У результаті такого підходу наші випускники готові до подальшого навчання та досягнення успіху в будь-яких сферах життя

young-woman-teacher-sitting-at-school-desk-in-front-of-blackboard-in-classroom-checking-ho

Високий рівень

Високі показники навчання з усіх предметів. Здача ЗНО на високому рівні з англійської мови, української мови та літератури, математики без додаткових занять з репетитором (при умові якісного навчання, якщо дитина виконує всі завдання, які задає вчитель)

Поглиблене вивчення мов

Поглиблене вивчення мов
Пріоритетними напрямами роботи ліцею є: поглиблене вивчення іноземних мов (англійської, німецької); розмовна практика з іноземними викладачами; підготовка до здачі екзамену для отримання міжнародних сертифікатів KET, PET, ТОEFL, IELTS; високі результати ЗНО; участь в олімпіадах, конкурсах, фестивалях; використання інноваційних технологій;

little-girl-holding-her-books.jpg

Співпраця з іноземними викладачами

Ліцей співпрацює з іноземними викладачами: Національною Академією керівних кадрів культури і мистецтв, з лабораторією навчання української мови Інституту педагогіки АПН, Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України.

curly-girl-in-eyeglasses-holds-notebooks-on-purple-wall-1024x683_edited_edited.jpg
bottom of page