top of page

Ліцей "Столиця"

ПЗО Ліцей "Столиця" - є освітньою установою зі своєю історією та багатими традиціями, інноваційними методичними розробками

Приватна школа Київ Лівий берег

happy-children-spend-time-together-close-and-smile_edited.jpg

Педагогічний колектив, що складається з досвідчених професіоналів, здійснює навчання та виховання фізично та морально здорових особистостей, вільних, освічених, культурних, готових до подальшого розвитку, самовдосконалення та самореалізації.

С – СУЧАСНІСТЬ

Т – ТВОРЧІСТЬ

О – ОСВІТА

Л – ЛІДЕРСТВО

И – ІНТЕЛЕКТ

Ц – ЦІКАВІСТЬ

Я – ЯКІСТЬ

4853433.jpg

Місія

Місія ЛІЦЕЮ «СТОЛИЦЯ» - виховання та навчання дітей з безмежними можливостями з високою мотивацією до розвитку та навчання.

medium-shot-little-kids-studying-bible.jpg

Атмосфера

Чому ми приділяємо таку увагу атмосфері в нашому ліцеї? Сприятливий психологічний клімат у школі – це запорука не тільки гарного психологічного здоров’я учнів та вчителів, а й підвищення ефективності викладання і покращення якості засвоєння матеріалу. Дитина проводить у школі більшу частину дня, тож її перебування обов’язково має бути комфортним.

Іноземні мови

У Ліцеї поглиблено вивчають іноземні мови: англійську (з І-го класу), німецьку мови (з І-го класу) та інші (за побажанням учнів та батьків з V-го класу). закладі запроваджено інноваційну технологію, яка полягає в співпраці американських та українських педагогів

Усі обов’язкові навчальні дисципліни відповідають програмі Міністерства освіти і науки України і викладаються з урахуванням новаторських підходів в сучасній освіті.

 

В закладі запроваджено інноваційну технологію, яка полягає в співпраці американських і українських педагогів – завдяки цьому учні мають змогу поринути в атмосферу англійської мови та отримати задоволення від вивчення предмету.

DSC_6678.jpg

ДИРЕКТОР
Сіліч Тетяна Володимирівна

Нехай живе в серцях наших дітей краса пізнання світу.

​Має великий адміністративний та викладацький досвід.
Переконана, що кожна дитина – неповторна особистість зі своїми здібностями і талантами.

Створення такої унікальної у всіх сенсах команди дозволяє нам говорити про те, що у нашому ліцеї ми підтримаємо кожну дитину на її унікальному шляху розвитку.

Наша педагогічна родина

Викладацький колектив – досвідчені викладачі із сучасним мисленням і бажанням змінювати світ на краще

bottom of page