top of page

ЛІЦЕЙ "СТОЛИЦЯ"

 

Ліцей “Столиця”- є освітньою установою зі своєю історією та багатими традиціями, інноваційними методичними розробками.

 

Педагогічний колектив, що складається з досвідчених професіоналів, здійснює навчання та виховання фізично та морально здорових особистостей, вільних, освічених, культурних, готових до подальшого розвитку, самовдосконалення та самореалізації.

С – СУЧАСНІСТЬ

Т – ТВОРЧІСТЬ

О – ОСВІТА

Л – ЛІДЕРСТВО

И – ІНТЕЛЕКТ

Ц – ЦІКАВІСТЬ

Я – ЯКІСТЬ

 

Усі батьки мріють про те, щоб їх дитина розвивалась як особистість, удосконалювала свої творчі здібності та отримала гарну освіту.

За більше ніж 10 років своєї діяльності у гімназії створено умови для повноцінного інтелектуального, фізичного і духовного розвитку кожного вихованця.

 

Професійні вчителі у творчій співпраці допомагають кожній дитині отримувати знання, сприяють виявленню прихованих талантів, що веде до формування успішної, гармонійно розвиненої, впевненої та цілеспрямованої творчої особистості.

Сіліч-Тат.Вол..jpg

ДИРЕКТОР

Сіліч Тетяна Володимирівна

Нехай живе в серцях наших дітей краса пізнання світу.

Має великий адміністративний та викладацький досвід.
Переконана, що кожна дитина – неповторна особистість зі своїми здібностями і талантами.

Створення такої унікальної у всіх сенсах команди дозволяє нам говорити про те, що у нашому ліцеї ми підтримаємо кожну дитинуу на її унікальному шляху розвитку.

изображение_viber_2021-02-03_08-28-52.jpg

МІСІЯ

Місія ЛІЦЕЮ СТОЛИЦЯ - виховання та навчання дітей з безмежними можливостями з високою мотивацією до розвитку та навчання.

Чому ми приділяємо таку увагу атмосфері в нашому ліцеї? Сприятливий психологічний клімат у школі – це запорука не тільки гарного психологічного здоров’я учнів та вчителів, а й підвищення ефективності викладання і покращення якості засвоєння матеріалу. Дитина проводить у школі більшу частину дня, тож її перебування обов’язково має бути комфортним.

 

У ліцеї поглиблено вивчають іноземні мови: англійської (з І класу), німецької, російської мов (з ІІ класу) та інших (за побажанням учнів та батьків з V класу).

Усі обов’язкові навчальні дисципліни відповідають програмі Міністерства освіти і науки України і викладаються з урахуванням новаторських підходів в сучасній освіті.

 

В закладі запроваджено інноваційну технологію, яка полягає в співпраці американських і українських педагогів – завдяки цьому учні мають змогу поринути в атмосферу англійської мови та отримати задоволення від вивчення предмету.

 

Ліцеїсти забезпечені повноцінним харчуванням (сніданок, обід, підвечірок), транспортом до ліцею (вранці) та додому (ввечері).

Якість освіти – головний критерій діяльності ліцею, що підтверджується досягненнями учнів, випускників, педагогів нашого приватного закладу.

ЛІЦЕНЗІЇ

bottom of page